maja 05, 2017

Nowość!

Niemiecki w opiece - Nowość! E-booki
Drogie opiekunki i opiekunowie osób starszych!

Oto nasza nowa strona, na której będziecie mieli możliwość zakupu publikowanych przez nas e-booków. Będą to publikacje ściśle związane z pracą opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych, które uzupełniają i poszerzają wiedzę zawartą na blogu niemiecki w opiece. Będziemy się starać, by cena każdego z nich była dla Was przystępna. 

UWAGA! Od dnia 29.07.2016 r. działalność F.U.Bewalo Beata Wajs - Łozińska zostaje czasowo zawieszona. Z tego względu nie będzie możliwości nauki niemieckiego przez Skype, tłumaczeń, zakupu książek, poradników czy też e-booków, do odwołania.
Za utrudnienia uprzejmie przepraszam.

Nasze e-booki można zakupić na dwa sposoby: poprzez serwis "PayPal" klikając na przycisk "kup teraz", lub wpłacając określoną kwotę przelewem na podane poniżej konto. Przy wyborze pierwszego sposobu płatności, należy postępować zgodnie z instrukcjami serwisu "PayPal". Przy wyborze drugiego sposobu, należy podać w tytule przelewu tytuł e-booka, imię, nazwisko i swój adres e-mailowy, na który zostanie wysłany zakupiony e-book. 

Pamiętajcie, że jest to e-book, czyli książka elektroniczna w formacie PDF, a więc można z niej korzystać za pośrednictwem komputera, tabletu, smartfona, bądź czytnika e-booków. Natomiast jeśli bardziej odpowiada Wam forma papierowa, każdego zakupionego u nas e-booka można wydrukować na zwykłej domowej drukarce i korzystać jak ze zwykłej książki. W razie pytań piszcie do nas na niemieckiwopiece@gmail.com

Życzymy przyjemnej lektury! :)


Aktualnie dostępne e-booki:

W e-booku między innymi:
- jak się przygotować do pierwszego wyjazdu, by był on udany;
- czy można wyjechać do pracy nie znając języka;
- jak i na ile opanować język, aby przejść pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną;
- co ustalić przed wyjazdem z firmą werbującą opiekunów i na co się nie godzić;
- co spakować do walizki;
- jak dbać o swoje zdrowie na wyjeździe.

W "Poradniku opiekuna" znajdziesz odpowiedzi na te i na wiele innych pytań, które nurtują Cię przed wyjazdem do pracy w opiece. Polecam!

CENA 14,90

UWAGA! Od dnia 29.07.2016 r. działalność F.U.Bewalo Beata Wajs - Łozińska zostaje czasowo zawieszona. Z tego względu nie będzie możliwości nauki niemieckiego przez Skype, tłumaczeń, zakupu książek, poradników itp., do odwołania.
Za utrudnienia uprzejmie przepraszam.


Beata Wajs - Łozińska


6 komentarzy:

 1. Pani Beatko
  Nie chcę słodzić ale niestety a może stety muszę.Super poradnik,wszystko co trzeba wiedzieć w jednej książeczce.O niektórych sprawach nie miałam zielonego pojęcia (mimo,że przeglądam dużo stron internetowych i blogów dla Opiekunek)Polecam Wszystkim wybierającym się do pracy zza granicę.Napisana w prosty i przejrzysty sposób.Czekam na inne.P.S czy zdjęcie na początku Poradnika to Pani zdjęcie? Powodzenia i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Małgosiu, bardzo się cieszę, że "Poradnik.." został przez Panią tak dobrze przyjęty :) Na te pierwsze opinie czeka się troszkę z niepewnością.. Dziękuję.
   Nie, to nie moje zdjęcie - ale mam w swoim zbiorze kilka ulubionych z podopiecznymi :) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Pani Beatko
  Mam jedno pytanie o który zapomniałam napisać,a mianowicie jak mniej więcej przebiega rozmowa telefoniczna z niemiecką rodziną,jeszcze w trakcie wyboru opiekunki,o co najczęściej pytają itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Małgosiu, wysłałam od Pani maila w tej sprawie ;)

   Usuń
 3. Dzisiaj kupiłam Poradnik dla opiekuna.
  Super porady..mam nadzieję, że wszystkie wykorzystam przy wyjeździe do Niemiec.
  dana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Danusiu dziękuję za komentarz :)
   Trzymam kciuki za pierwszy wyjazd!
   Pozdrawiam

   Usuń

Zostaw swój komentarz - dzięki niemu będę pewna, że nie piszę tylko dla siebie :)

Spodobała Ci się ta strona?

Zostaw proszę komentarz - będzie to dla mnie mobilizacja do dalszej pracy i najlepsze podziękowanie :)

Dziękuję za odwiedziny!
Copyright © 2016 Niemiecki w opiece , Blogger