maja 05, 2017

Księgarnia Opiekuna

Z radością informuję, że w odpowiedzi na wiele Waszych pytań powstała właśnie Księgarnia Opiekuna dla opiekunek, opiekunów, pielęgniarek, osób chcących wyjechać do pracy do krajów niemieckojęzycznych, jak również rodzin i bliskich osób chorych, starszych i niepełnosprawnych.

Celem jest by w jednym miejscu zebrać ciekawą, potrzebną w naszej pracy literaturę, związaną z opieką i pielęgnacją osób starszych i niepełnosprawnych, jak również z nauką języka niemieckiego.

Jeśli chcecie zamówić książki przez Allegro to TUTAJ znajdziecie wszystkie aktualnie dostępne tytuły. 

Kolejne tytuły już wkrótce :)

Jeśli jednak nie macie konta na Allegro, możecie również zamówienie na książki złożyć przez maila: niemieckiwopiece@gmail.com lub firma.bewalo@gmail.com

Nasza księgarnia to zbiór najważniejszych i najciekawszych książek dotyczących bezpośrednio opieki jak również nauki języka niemieckiego (z naciskiem na język branżowy).

UWAGA! Od dnia 29.07.2016 r. działalność F.U.Bewalo Beata Wajs - Łozińska zostaje czasowo zawieszona. Z tego względu nie będzie możliwości nauki niemieckiego przez Skype, tłumaczeń, zakupu książek, poradników itp., do odwołania.

Za utrudnienia uprzejmie przepraszam
Beata Wajs - Łozińska13 komentarzy:

  1. Rewelacyjny pomysł,na pewno bardzo ułatwi to życie wszystkim opiekunką,bądż opiekunom.Myślałam nad tytułem-Sklepik opiekunek jest bardzo dobry.Dodaję trzy od siebie.-Poradnik dla opiekunów,Pigułka dla opiekunów,Przewodnik dla opiekunów,Start dla opiekunów.No ,i tyle..Ja miałam,przedwczoraj propozycję pracy do starszej Pani,ale zadzwonili do mnie trochę za póżno,bo wykupiłam już Sylwestra w Karpaczu na 5 dni,który spędzę z córcią,zięciem,i wnusią,jest już wszystko zapłacone i niestety odmówiłam.Bo przy Pani bym była do 14.01.Życzę powodzenia,nad pracą dla nas opiekunek.I pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O widzę, że moja wierna uczennica się pojawiła :) Sylwester na pewno będzie cudny, a najważniejsze, że z najbliższymi. Pracuję już nad nowymi lekcjami :) Pozdrawiam cieplutko

      Usuń
  2. Zapomniałam się zapytać,a jak dzidzia się chowa? moja mnusia 5.08 skończyła roczek,prawdziwy skarb,zwariowałam na jej punkcie,serce mi tylko pęka,że nie mogę się z nią widywać codziennie,byłam w Polsce w listopadzie na parę dni,to się trochę nacieszyłam,i dla tego tak bardzo się cieszę na tego Sylwestra.Bo po Nowym Roku,to już nie wiem jak będzie,bo mam propozycję pracy jako putzfrau na stałą umowę,i nie wiem jak będzie z urlopem.Jeszcze raz pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Synek super :) Za dwa dni skończy pół roczku -jak ten czas pędzi! To wspaniały skarb z wnusi :) Trzymam kciuki za dobre nowe miejsce pracy i do kolejnego :) Pozdrawiam!

      Usuń
  3. Cieszę się,że synuś się dobrze chowa,to najważniejsze :),faktycznie ten czas,bardzo szybko pędzi do przodu,już pół roczku,jestem w szoku,jak to zleciało.Jestem szczęśliwa,że Nowy Rok przywitam z najbliższymi.mam nadzieję,że z pracą wszystko wypali,i ją dostanę,ale na 100% jeszcze nie wiem.Nie mogę się doczekać nowych lekcji.Pani Beatko,a mogę prosić o kilka lekcji,takich pod kątem putzfrau,może akurat uda mi się z tą pracą,to bym była trochę przygotowana.Pozdrawiam bardzo serdecznie.Proszę ucałować syncia.Buziaczki przesyłam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, syncio ucałowany :) Na chwilę obecną ciężko z czasem, by przygotować coś o sprzątaniu, choć w planach to mam. Proszę póki co posiłkować się postem http://niemieckiwopiece.blogspot.com/2015/03/fruhjahrsputz-czyli-wiosenne-porzadki-w.html - jest tam trochę przydatnego słownictwa ;) Pozdrawiam!

      Usuń
    2. Dziękuję bardzo,fajna strona.Wypoczywam na razie z rodzinką,i przygotowujemy się do Świąt.Korzystając z okazji.Życzę mojej drogiej nauczycielce Zdrowych wesołych Świąt Bożego Narodzenia,Pogodnych,Szczęśliwych,i udanego Nowego Roku.Również dla całej rodzinki.

      Usuń
  4. Sklepik to super pomysł z pewnością coś zamówię dla siebie jako prezent pod choinkę.
    serdecznie pozdrawiam Bożena

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo :) Dobry pomysł z tym prezentem ;)
      Pozdrawiam cieplutko.

      Usuń
  5. Cześć:)
    Trafiłam tu przez przypadek ale widzę, że warto tu zaglądać :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj :)
      Cieszę się, że do nas trafiłaś.
      Pozdrawiam serdecznie

      Usuń
  6. Pani fantastyczna praca i pomoc jaką niesie ze sobą blog "niemiecki w opiece"są moją ciągłą inspiracją do nauki j.niemieckiego
    choć idzie mi ona już coraz oporniej.I to niestety nie jest wina trudnego języka,to moje lenistwo!!
    Ale do rzeczy...odwiedzam Pani blog,odwiedziłam i księgarnie.
    Cieszyłabym się ,gdyby w niedalekiej przyszłości pojawiła się pozycja książkowa np."Niemiecki dla masażystów,fizjoterapeutów i pracowników SPA",czyli dialogi,zdania,słówka fachowe używane przez pracowników służby zdrowia w kontaktach z pacjentami.
    A już wielkim moim marzeniem jest,aby kiedyś ukazała sie książka,w której znajdę uporządkowane czasowniki oraz przyporządkowane im przedrostki wraz z krótkimi zdaniami przykładowymi do tego.TZn,coś takiego np. Bilden-ułożyć,tworzyć,formować
    ** abbilden(odtworzyć,skopiować,odrysować,odbijać sie)
    -sein Charakterbildet sich im Gesicht ab(charakter odbija się w twarzy)
    -Ich werde diese Seite abbilden(będę kopiowała tę oto stronę)
    **ausbilden...
    **ausbilden sich
    **durchbilden
    **fortbilden sich
    **einbilden sich
    **heranbilden
    **missbilden
    **nachbilden
    **umbilden
    **ueberbilden
    **verbilden sich **vorbilden **zurueckbilden sich
    I wyjaśnione każde z tych słówek z podaniem do każdego wyjaśnienia po jednym przykładowym zdaniu,żeby to lepiej móc zrozumieć i przyswoić.
    A może już ktoś taką pozycję wydał,może Pani już miała dostęp do takiej książki??Chętnie zapłaciłabym jej cenę,byle tylko mieć ją w swojej biblioteczce.
    Dziękuję raz jeszcze za Pani nieocenioną pomoc przy nauce języka !!!Życzę sukcesów i powodzenia !!!!
    Pozdrawiam -Ewa Sypień

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pani Ewo dziękuję za komentarz i za docenienie mojej pracy :) Co do książek, o których Pani pisze to tak jak pisałam w wiadomości do Pani, nie będę się powtarzać. Pozdrawiam serdecznie!

      Usuń

Zostaw swój komentarz - dzięki niemu będę pewna, że nie piszę tylko dla siebie :)

Spodobała Ci się ta strona?

Zostaw proszę komentarz - będzie to dla mnie mobilizacja do dalszej pracy i najlepsze podziękowanie :)

Dziękuję za odwiedziny!
Copyright © 2016 Niemiecki w opiece , Blogger