To już dwa lata - Niemiecki w opiece (Blog do nauki języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych) | NIEMIECKI W OPIECE

Szukaj na blogu

stycznia 10, 2016

To już dwa lata - Niemiecki w opiece (Blog do nauki języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych)

Niemiecki w opiece (Blog do nauki języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych)
Witajcie :)

Wczoraj blog NIEMIECKI W OPIECE skończył dwa lata. Ten drugi rok był trochę uboższy w posty, a to dlatego, że w moim życiu wydarzyło się kilka bardzo pozytywnych zmian.
Przede wszystkim pojawił się na świecie nasz ukochany synek i to przede wszystkim na nim skupia się teraz moja uwaga. Chyba każdy rodzic to zrozumie :) Jednak mimo mniejszej mojej obecności i aktywności na blogu, strona nadal istnieje a co ciekawsze prężnie się rozwija, a osób, które nas lubią praktycznie z każdym dniem przybywa. Na chwilę obecną łączna liczba wyświetleń to 148 825!

Od lutego 2015 roku macie możliwość korzystania z DARMOWEJ NAUKI NIEMIECKIEGO. Lekcje i różne inne ciekawe informacje otrzymujecie bezpośrednio na podanego przez Was przy zapisie maila.  Z możliwości tej skorzystało do tej pory ponad pół tysiąca osób. Lekcji miało być 20-30, ale jest ich znacznie więcej - wiedzą to Ci, którzy przetrwali przerwę, która nastąpiła w związku z urodzeniem się naszego synka. Dostałam ogrom pozytywnych wiadomości i podziękowań oraz mnóstwo bardzo miłych komentarzy. Bardzo Wam za wszystkie dziękuję. 

Od listopada 2015 roku istnieje KSIĘGARNIA OPIEKUNA, w której znajdziecie bardzo ciekawe książki związane z pracą opiekuna osób starszych, chorych, niepełnosprawnych oraz książki do nauki języka niemieckiego, zarówno dla zupełnie zielonych jak i bardziej zaawansowanych. Zachęcam do zakupu w naszej księgarni, ponieważ poprzez zakupy wspieracie działalność bloga. A poza tym pamiętajcie, że opiekun powinien się ciągle rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, jak również polepszać znajomość języka niemieckiego. Nie przestawajcie się uczyć.

Od stycznia b.r. macie możliwość NAUKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO PRZEZ SKYPE. Ceny są przystępne, a nauka bezstresowa i skuteczna,  Jak już zdążyliście zauważyć - wiem jakie słownictwo i tematy są przydatne w pracy opiekunów. Zapraszam do nauki ze mną :)

A co słychać na naszej stronie facebookowej? Podam Wam kilka bardzo ciekawych informacji.
Polubiły nas już 1292 osoby (872 w ostatnim roku czyli ponad dwa razy więcej niż w roku pierwszym), 92% fanów naszej strony to kobiety, a 8% to mężczyźni. Najwięcej pań, bo aż 32 % ma 45-54 lata, 22% - 35-44 lata, a 21% 55-64. Pozostała część to kobiety poniżej 35 roku życia, a 2% pań jest powyżej 64 roku życiu. W przypadku panów rozkłada się to bardziej równomiernie. 
Ponad 1100 fanów pochodzi z Polski, ponad 100 z Niemiec, a reszta to osoby pochodzące m.in. z Wielkiej Brytanii, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Austrii, Grecji.. Naszym krajowych fanów najwięcej mamy ze stolicy - bo aż 91, ze Szczecina 42, z Wrocławia 34, z Katowic 32, z Poznania 31 a z Krakowa 27. Tak naprawdę jesteście z całej Polski, z malutkich miejscowości i dużych miast.

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna, za uczestniczenie w tym co się dzieje na blogu i facebooku, za uczestniczenie zarówno w darmowych lekcjach jak i płatnych zajęciach przez Skype, za zakupy w naszej księgarni, za wszystkie wiadomości, komentarze na blogu, udostępnienia, komentarze i polubienia na fb. Jeszcze raz dziękuję, że jesteście. Uczcie się, rozwijajcie i działajcie razem ze mną :)

Beata Wajs - Łozińska

4 komentarze:

 1. Dwa lata pracowałam jako opiekunka. Pamiętam, że na początku brakowało mi podstawowych słów. Trudny okres ale jak jest potrzeba to człowiek szybko się uczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam opiekunkę :) Oczywiście, jak trzeba to człowiek musi się zmobilizować i zagonić do nauki. Pozdrawiam cieplutko

   Usuń
 2. Dziękuję za możliwość uczestniczenia oraz korzystania z blogu.
  Pozdrawiam autorkę b. serdecznie. Pracowałam jako opiekunka we Włoszech ale teraz chciałabym "ciut" bliżej domu i rodziny. Z językiem niemieckim jestem na bakier , ale dzięki Twojemu blogowi , jestem pełna nadziei na nauczenie się go w miarę komunikatywnie . DZIĘKI że jesteś . Ewka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie dziękuję za miły wpis :)
   Bardzo mnie cieszy fakt, że blog przydaje się tak wielu osobom.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń

Zostaw swój komentarz - dzięki niemu będę pewna, że nie piszę tylko dla siebie :)

Spodobała Ci się ta strona?

Zostaw proszę komentarz - będzie to dla mnie mobilizacja do dalszej pracy i najlepsze podziękowanie :)

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z polityką prywatności.

Dziękuję za odwiedziny!
Copyright © 2016 NIEMIECKI W OPIECE , Blogger